KACHNY










 

Komentáře

  1. Krásné kačeny.U nás je jich čím dál méně

    OdpovědětVymazat
  2. Freedy Kruger

    Huláká dědek, na Pepýka :
    "Pepýku, kachny jsou u rybníka !!
    vyběhni s pytlem ! ....
    dej bacha !!"

    " Zas od dědka nějaká ,,kachna, !
    tohleto není od věci !"
    .... dál skuhrá dědek : " Běž přeci !!!"

    " Prdím mu !" .... šeptá vnuk na peci...

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky