POD VRANÍ SKÁLOU KOLEM VRBY










 

Komentáře

  1. Parádní fotečky, krásná svěží zeleň ⚛ ღ ♥

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherné fotky. Hezký den přeji.

    OdpovědětVymazat
  3. "Jdu pod vraní skálou kolem vrby
    a zase se šířejí kolem mě drby !
    ,,Prý chodil jsem nahý, obnažený
    a ani si nezakryl přirození !!,,

    ... Zastali se mě strýc, teta
    řka : ,,synovec náš, je jen popleta !
    vzít oděv si zapomněl ! .... tak je to !!,,

    Díky vám strejko ! ... dík teto !!

    OdpovědětVymazat
  4. To je zase nádhera. Jarní příroda plná kouzelných barev. Přeji Ti krásné dny ve zdraví a těším se na další fotografie z toulek od Otavy.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky