RÁNO U HRADECKÉHO RYBNÍKA









 

Komentáře

  1. Fredy Kruger

    Ráno, u Hradeckého rybníka,
    je vidět Kozubického Pepýka !
    jsa opilý, se ze strany na stranu klátí,
    v hostinci ( odkud jde ) řádně však platil !
    ....je oblblý, muže se netřeba báti,
    neb vůbec nic neproved´ ! ( alespoň zatím )

    Tak zbytečno o něm, cokoliv psáti !

    Bobb Obserra s Lubošem Prokoukem,
    však chlápkovi vyhli se obloukem !

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky