Ráno, u Hradeckého rybníka, je vidět Kozubického Pepýka ! jsa opilý, se ze strany na stranu klátí, v hostinci ( odkud jde ) řádně však platil ! ....je oblblý, muže se netřeba báti, neb vůbec nic neproved´ ! ( alespoň zatím )
Tak zbytečno o něm, cokoliv psáti !
Bobb Obserra s Lubošem Prokoukem, však chlápkovi vyhli se obloukem !
Fredy Kruger
OdpovědětVymazatRáno, u Hradeckého rybníka,
je vidět Kozubického Pepýka !
jsa opilý, se ze strany na stranu klátí,
v hostinci ( odkud jde ) řádně však platil !
....je oblblý, muže se netřeba báti,
neb vůbec nic neproved´ ! ( alespoň zatím )
Tak zbytečno o něm, cokoliv psáti !
Bobb Obserra s Lubošem Prokoukem,
však chlápkovi vyhli se obloukem !