U HRADECKÉHO







 

Komentáře

  1. Fredy Kruger

    "Já, na chvilku usnul u Hradeckého,
    když vzbudil mne chechot ,,ÍHAHÁÁ,...
    .... kouknu se na sebe, řvu : Boha jeho !
    někdo mě vysvlíknul donaha !"

    .... nikdo však muže nevyslyšel !
    "Byl idiot nahý, hned, když sem přišel !!
    Hoďme na něho alespoň deku !"

    ..... již Nemrawa Luboš je na útěku !

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky