KBÍL - SNÍH








 

Komentáře

  1. Moc hezké fotografie. U nás sníh roztál, ale dnes zase začal padat, zatím jen trochu. Uvidíme, kolik ho napadne do rána, ale podle předpovědní mapy by se nám to mohlo vyhnout. Měj se moc hezky.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji. U nás padá každý den, během dne dost roztaje, přes noc zase napadá. Přeji krásné dny.

      Vymazat
  2. Krásná zasněžená krajina.Těšila jsem se,že se probudíme do zasněženého dne a zatím nic.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky