PŘÍRODOU I OKOLÍM KROK ZA KROKEM
Moc hezké fotografie. U nás sníh roztál, ale dnes zase začal padat, zatím jen trochu. Uvidíme, kolik ho napadne do rána, ale podle předpovědní mapy by se nám to mohlo vyhnout. Měj se moc hezky.
Děkuji. U nás padá každý den, během dne dost roztaje, přes noc zase napadá. Přeji krásné dny.
Krásná zasněžená krajina.Těšila jsem se,že se probudíme do zasněženého dne a zatím nic.
Děkuji. Tak snad už napadl všude :-)
Moc hezké fotografie. U nás sníh roztál, ale dnes zase začal padat, zatím jen trochu. Uvidíme, kolik ho napadne do rána, ale podle předpovědní mapy by se nám to mohlo vyhnout. Měj se moc hezky.
OdpovědětVymazatDěkuji. U nás padá každý den, během dne dost roztaje, přes noc zase napadá. Přeji krásné dny.
VymazatKrásná zasněžená krajina.Těšila jsem se,že se probudíme do zasněženého dne a zatím nic.
OdpovědětVymazatDěkuji. Tak snad už napadl všude :-)
Vymazat